رفع نم و رطوبت

 

تشخیص و رفع نم و رطوبت با دستگاه و بدون تخریب

تشخیص و رفع نم و رطوبت یکی از معضلات جدی ای که امروزه ساکنین آپارتمان ها و منازل شخصی با آن مواجه هستند .عوامل مختلفی در ایجاد نم دخیل هستند و در صورت عدم تشخیص به موقع و برطرف نکردن آن می تواند خسارات فراوان و جبران ناپذیری به واحدهای ساختمانی وارد کند . نم توالت ، نم دیوار ، نم سقف از رایج ترین موردهای قابل مشاهده است . وجود نم و رطوبت در واحدهای مسکونی می تواند دلایل و آثار مختلفی داشته باشد از مهم ترین و بارزترین آثار آن تغییر رنگ و فرو ریختن گچ سقف یا دیوارها ، ایجاد بوی نم و رطوبت  می باشد و در مواردی حتی باعث آسیب زدن به شالوده ی ساختمان می شود .

علل ایجاد نم و رطوبت

نم و رطوبت در واحدهای مسکونی یا تجاری به علل مختلفی می تواند ایجاد شود که از جمله ی آن ها می توان موارد زیر را برشمرد :

استفاده از دستگاه های ایجاد نم و بخور در اتاق ، وجود مشکل در تاسیسات لوله کشی ساختمان ، وجود مشکل در عایق ها یا ایزوگام یا قیرگونی ، ترکیدگی یا نشتی لوله های آب ، خشک کردن لباس ها در محیط منازل ، عدم بندکشی و آب بندی مناسب  درز کاشی سرویس بهداشتی (توالت) و حمام ،  شستن دیوارها و استفاده از مواد شوینده به دفعات زیاد ، عدم استفاده از فلاش تانک ها و لوله های با کیفیت .

در صورت مشاهده نم و رطوبت باید سریعاً محل و علت آن را پیدا کنیم بهتر است برای تشخیص علت و محل دقیق و رفع نم و رطوبت  با متخصصان مشورت کنید و از آن ها کمک بگیرید. کارشناسان شمیم پارس نوید آماده اند تا در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند و نسبت به تشخیص و رفع مشکل اقدام نمایند.

 

شماره های تماس

 

شماره ۱ : ۰۹۱۷۲۵۲۵۰۵۶

شماره ۲ : ۰۹۱۷۸۱۲۱۰۹۲

شماره ثابت

ثابت: ۰۷۱۳۶۲۳۹۱۷۱

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *